Jak zapanować nad dowolą emocją
i pożegnać się m.in ze stresem i lękami

Dzięki temu poradnikowi zaczniesz zauważać najdrobniejsze stany emocjonalne w swoim ciele. Dowiesz się, które emocje wypierasz i poznasz sposoby na akceptację najbardziej trudnych emocji w swoim życiu. Nauczysz się technik, które sprawią, że zapanujesz nad dowolną emocją, która pojawi się w twoim życiu, co oznacza, że możesz zacząć żegnać się ze stresem czy lękami.

Staniesz się bardziej świadomy siebie, zaczniesz żyć tym, co jest tu i teraz dzięki czemu zyskasz więcej spokoju, luzu i dostępu do wewnętrznych zasobów kreatywności zawsze wtedy kiedy będziesz tego potrzebował najbardziej.

Przestaną ograniczać ciebie stłumione emocje, nawyki i przekonania, które nie pozwalają żyć ci pełnią życia.

Jakby to było gdybyś w momencie w którym odczuwasz stres np. podczas rozmowy o pracę albo rozmowy z obcą osobą zaczął odczuwać spokój, opanowanie a nawet ekscytację, co sprawiłoby, że ten stan przeszedłby na drugą osobę? Jest to możliwe tylko poprzez pracę nad emocjami. Te możliwości są dosłownie na wyciągnięcie ręki już teraz ponieważ zebrałem dla ciebie najlepsze techniki jakie zna psychologia.

Ponadto dowiesz się w jaki sposób komunikować się z ludźmi na głębokim (emocjonalnym) poziomie, co sprawi, że zyskasz lepsze, trwalsze i głębsze relacje z otoczeniem. Zaczniesz rozpoznawać sytuacje, które „zapowiadają” rozpad więzi. Dowiesz się m.in, jakie zachowania prowadzą do rozwodu i to na kilka lat zanim faktycznie do tego dojdzie. Te i inne szokujące prawdy o świecie ludzkich emocji dowiesz się z tego jakże praktycznego ebooka. 

Czy stać ciebie jeszcze na to by nadal bagatelizować tę sferę życia, która ma tak ogromny wpływ na twoje zachowania i relacje z otoczeniem?

Co otrzymasz w pakiecie

W pakiecie otrzymasz ebook a do tego zestaw ćwiczeń „Fitnes emocjonalny” oraz 4 nagrań mp3, które pomogą ci wykonywać niektóre z zalecanych ćwiczeń ze słuchawkami na uszach. To powinno zapewnić ci bardziej komfortowe warunki do wprowadzania zmian w twoje życie.

Każdy kto zamówi ten kurs trafia na moją specjalną listę VIP co wiąże się z tym, że wiele niespodzianek jakie przygotuję w przyszłości nie ominie cie. Do tego nabywasz prawo do wszystkich późniejszych elektronicznych wydań poradnika ponieważ zamierzam go doskonalić.

Poradnik z dodatkami kosztuje zaledwie:

47 zł.

W tej chwili zamówić można go jedynie przelewem tradycyjnym w niższej cenie – 47zł.

nazwa odbiorcy: PS
numer konta: 44 1050 1924 1000 0091 1689 5377
tytuł przelewu: adres mailowy, IE

Adres mailowy w tytule jest niezbędny do tego by przesłać wersję książki na twojego maila po zaksięgowaniu.

Zapytania kieruj na relacjeodnowa@gmail.com